Wanda Nara’dan Mauro Icardi itirafı! ‘Galatasaray ile olan sözleşmemi bitirdim’

Yaşadıkları gitgelli ilgi ile epey konuşulan Galatasaraylı Mauro Icardi ile Wanda Nara’dan yeni bir haber var. Arjantinli model ve futbol menajeri, Icardi ile bağlantısı hakkındaki soruları cevapladı. 

“ONU SEVİYORUM VE O BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Canale 5 isimli İtalyan kanalında yayımlanan ünlülerin hayatlarını mercek altına alan Verissimo isimli programa katılan Wanda Nara, Icardi ile barışıp barışmayacağı hakkındaki soruya şöyle cevap verdi: “İlişkimize iki aydır orta verdik. Fakat onu seviyorum ve o benim için dünyadaki en kıymetli kişi. Rapçi L-Gante ile hakkımda çıkan haberler ise gerçek değil. Her şey birlikte yaptığımız işten sonra meydana gelen yanlış anlaşılmalardan kaynaklı.” 

“BİZ BEŞ ÇOCUKLU BİR AİLEYİZ”

Icardi ile beş çocuklu bir aileye sahip olduklarını belirten Nara, kelamlarına şu halde devam etti: “Mauro ve ben 2 aydır başkayız. Durumumuz ikimizin de en yakın arkadaşlarından biri olan bir avukat tarafından takip ediliyor. Biz 5 çocuklu bir aileyiz ve ne olacağını asla bilemezsiniz. Ben Arjantin’de çok çalışıyorum, Icardi Türkiye’de. Çocuklarımız ise yaşamak istedikleri yer olan İtalya’da hayatlarına devam ediyor.”

“GALATASARAY İLE OLAN MUKAVELEMİ BİTİRDİM”

Icardi’nin menajerliğini yapmaya son verdiğini de belirten Wanda Nara, şunları tabir etti: “Artık Icardi’nin menajerliğini yapmamın hakikat olmadığını düşündüm ve Galatasaray ile olan mukavelemi bitirdim. Mauro, rapçi ile ilgili hakkımda çıkan haberlere çok kızdı ve beni tekraren aradı. Beni tekrardan kazanmak için her şeyi yaptı.”

“ONU AFFETMEK ZORUNDA DEĞİLİM”

Icardi’yi affetmek zorunda olmadığını belirten Wanda Nara, kelamlarını şu formda noktaladı: “Mauro beni kazanmak için her şeyi yaptı lakin onu affetmek zorunda değilim. O iletileri unutmadım. Seçim yapmak zorundaydım ve ondan ayrılarak ailemi korudum. Şu an geri adım atmayacağım. Lakin bir gün Icardi ile yine birlikte olup olmayacağımı soruyorsanız size şu şekide karşılık vereyim: Asla bilemeyeceğiz.”

AYRILIĞI TOPLUMSAL MEDYADAN DUYURMUŞTU

Wanda Nara, Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi’den ayrıldığını toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu. Arjantinli model ve futbol menajeri 23 Eylül 2022’de Instagram hesabından şu sözleri paylaşmıştı: “Bu anı yaşamak benim için çok acı verici. Fakat yaşananlar ve medya spekülasyonları göz önüne alındığında bunların benden duyulmasını tercih ederim. Bu ayrılık hakkında rastgele bir detay da vermeyeceğim. Lütfen yalnızca benim için değil çocuklarımız için de anlayış rica ediyorum.”

WANDA NARA AYRILDIK DEDİ, ICARDİ YALANLADI

Wanda Nara’nın Mauro Icardi ile ayrıldıklarını açıklamasının akabinde Arjantin basınında ikilinin barıştığına yönelik haberler çıkmaya başlamıştı. Bir haber kurumunun mevzu ile ilgili yaptığı Twitter paylaşımına yanıt veren Wanda Nara, “Affedilecek bir şey yok, biz ayrıldık.” kelamlarını kullanmıştı. Icardi’de Nara’nın yanıtına bir cevap vermişti. Arjantinli futbolcu paylaşımında şunları yazmıştı: “Öyle mi? Birkaç gün evvel Arjantin’e geldiğimde mükemmel vakit geçirdiğimiz üzere mi?”

“WANDA’NIN SAVUNULACAK BİR YANI KALMADI”

Ayrılığın akabinde spekülasyonların artması üzerine Mauro Icardi’de Instagram hesabından bir canlı yayın açmış ve husus hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Arjantinli golcü şu sözleri kullanmıştı: “Wanda’yı her vakit savundum fakat artık savunulacak bir yanı kalmadı. Tüm dünya onun yaptıklarıyla alay ediyor. Ben buna katlanamam. Ben çocuklarımı düşünüyorum. Tüm çocukları benimmiş üzere seviyorum. Wanda döndüğünde ne yapacağımızı oturup konuşacağız.”

BİR ÇOCUKLARI GALATASARAY ALTYAPISINDA

Mauro Icardi’nin tüm çocukları benimmiş üzere seviyorum demesinin sebebi ise şu. Wanda Nara’nın eski eşi Maxi Lopez’den üç, Mauro Icardi’den ise iki çocuğu bulunmakta. Mauro Icardi, Inter’de forma giyerken Wanda Nara, Arjantinli golcünün ekip arkadaşı Maxi Lopez ile evliydi. Daha sonra Icardi’ye aşık olan Wanda Nara, Lopez’den ayrılmış ve Icardi ile evlenmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir