Dünyada ilk, Türkiye’de geliştirildi: Talep patlaması yaşanıyor!

Türkiye gelişen ve değişen endüstrisinde olduğu üzere mutfak teknolojilerindeki başarılarıyla da dünyada isminden çokça kelam ettirmeye başladı. Türkiye’den yerli bir firmanın ürettiği el yakmayan ocağa dünyadan ağır ilgi geldi.

Geleceğin mutfağına Türkiye’nin yerli şirketleri hal verecek. Bir firma el yakmayan ocak geliştirdi. Kesimde birinci olma özelliğini taşıyan bu ocak, minimal dizaynıyla dikkati çekiyor. Telefonla da denetim edilebilen ocağa yurt dışından da ilgi büyük.

Geleceğin mutfağı sloganıyla üretilen el yakmayan yerli ocak, 3 buçuk yılda üretildi. Otonom sisteme sahip ocak hem aplikasyonla hem de sesle yönetilebiliyor.

DÜNYADA BİRİNCİ OLMA ÖZELLİĞİNİ TAŞIYOR

Sade dizaynıyla dikkat çeken ocak dünyada birinci olma özelliğini taşıyor. Ocağın başka ocaklara nazaran daha süratli olduğunu belirten Şirket Kurucusu Recai Üçok, “1 litre suyu klasik ocaklar 16 dakikada kaynatırken ocağımız 4.5 dakika üzere kısa bir müddette kaynatıyor” dedi.

YURT DIŞINDAN DA TALEP GELİYOR

El yakmayan ocak dayanıklılığı ile de dikkkatleri çekiyor. Ocağın plakası çizilmeye ve ateşe karşı hayli sağlam. Avrupa uyumluluk evrakı’na sahip esere yurt dışından da talep geliyor.

KAYNAK: TRT HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir